Játszóház

“ISKOLAKÓSTOLGATÓ” játszóház

Az érdeklődők részt vehetnek iskolaelőkészítő műhelymunkán (Workshop), kézműves, népi játék és zenei, valamint különböző sportfoglalkozásokon: vízi kalandokon az uszodában, zenés tornán a kisteremben.(Úszó-és sportfelszerelést hozzanak magukkal!)

IDŐPONT:
2019. március . (szombat)
9.00-12.00
2019. március .()
16.30-18.00
Ezen a napon 17 órától tartjuk a leendő első osztályos szülőknek a bemutatkozó szülői értekezletet.

Sok szeretettel várjuk a nagycsoportos óvodásokat és szüleiket iskolánk játékos foglalkozására, ahol sok szórakoztató játékkal, ismerkedhetnek, valamint érdekes kézműves foglalkozásokon vehetnek részt a leendő 1. osztályosok.

Jogszabályi előírás, illetve az iskola pedagógiai programja alapján köznevelési típusú sportiskolai osztályba az a tanuló vehető fel, aki megfelel a sportegészségügyi alkalmassági és a fizikai képességmérési vizsgálat követelményeinek.
Amennyiben szeretnék, hogy gyermekük tehetséggondozó sportiskolai osztályba járjon, kérjük, hozzák el gyermeküket iskolánkba a játszóházzal egybekötött SPORTISKOLAI FIZIKAI KÉPESSÉGMÉRŐ NAPRA!

Szeretettel várnak minden érdeklődőt a tanító nénik!