Dózsa-bál

Tisztelt Szülők!

Ismét eltelt egy év, s mi hagyományteremtő szándékunknak megfelelően ebben a tanévben is, immár 18. alkalommal szeretettel meghívjuk Önöket a tantestület által szervezett Dózsa-bálra.

A bál bevételét a Dózsásokért Alapítványnak ajánljuk fel. Az Alapítvány a befolyt összeget a szakmai munkánkat és a tanulók színvonalas, eredményes oktatását-nevelését segítő eszközök vásárlására, az udvari játszótér korszerűsítésére fordíthatja.

A bálon ízletes vacsora, jó zene (Joy Band) és tombolasorsolás biztosítja a kellemes hangulatot. Bízunk abban, hogy idei bálunkon is Önökkel és barátaikkal együtt szórakozhatunk!

A Dózsa-bál időpontja: 2019. február 2. (szombat) 19.00 óra.

Amennyiben Önök a bálon nem óhajtanak részt venni, de támogatni szeretnék az iskolánkat, úgy támogatói jegyet vásárolhatnak az osztályfőnökök segítségével Honvéd Szilvia tanárnőtől.
Ha van rá lehetőségük, kérjük, ajánljanak fel tombolatárgyakat a sorsoláshoz.

Választható ételek a báli vacsorán:

A menü: Bakonyi sertésszelet, petrezselymes galuska

B menü: Tavaszi sertéstekercs, rizs, káposztasaláta

C menü: Rántott sajt, rántott gomba, rántott karfiol, morzsás kelbimbó, rizs, tartármártás