Megszűnő alapítványunk

A Dózsa Diáksport Egyesület 2014. évtől – átvállalva a megszűnő Dózsa György Általános Iskola Gyermekeiért Alapítvány céljait – fogadja az SZJA 1 %-ának felajánlását, melynek teljes összegét tanulóinkra fordítjuk.

Támogatjuk:

• az iskolában rendezett tantárgyi és egyéb versenyek megrendezését,
  • kiállítások, vízitúra, sítábor, nemzetközi kézilabda torna lebonyolítását,
  • a diákönkormányzatok, munkaközösségek munkáját,
  • rászoruló tanulóinkat az osztálykirándulások, a ballagás, a táborozások során felmerülő anyagi nehézségek megoldásában.

A DDSE valamennyi tisztségviselője, szakosztályokban közreműködő sportszakembere ellenszolgáltatás nélkül végzi munkáját.

A sportszervezet pártoktól független, azoktól támogatást nem fogad el.

Számlaszámunkra adományt is fogadunk. A befizetőt, mint közhasznú szervezet támogatóját – igazolásunk alapján – az adomány után társasági adókötelezettséget érintő kedvezmény, illetve személyi jövedelemadó kötelezettséget érintő kedvezmény illeti meg.

Név: Dózsa Diáksport Egyesület (2800 Tatabánya, Vadász u. 24.)

Adószám: 18612242-1-11

Számlaszám: 11740009-20065290 (OTP)