BALATONAKALI NYÁRI TÁBOR

Balatonakali nyári tábor I. turnus: 2019. júl. 6-13.

A tábor részvételi díja 25.500 Ft, amely tartalmazza a 7 éjszaka szállást, az ágyneműhuzatot, és az étkezést is (1. nap vacsora, 2-7. nap reggeli, ebéd, vacsora, pótvacsora, 8. nap reggeli, hideg ebédcsomag) és az utazási költséget, de nem tartalmazza a strandbelépőt! Erre valamint a programokra 3000 Ft-ot szedünk be az induláskor.

Az elmúlt évekhez képest változás:

1. A részvételi költséget csak egyösszegben lehet befizetni. Határidő: 2019. 04. 15.

2. Megszűnik az iskolai készpénzes befizetés. Befizetés az alábbi módokon történhet:
    bankkártyás utalással a Pidex Kft. 10702291-12995240-51200002 számlaszámra, a közlemény rovatban a gyermek nevét, iskoláját és a turnus időpontját kérjük feltüntetni,
    vagy
    SZÉP kártyás utalással mindhárom szolgáltatónál (OTP, K&H, MKB) a közlemény rovatban a gyermek nevét, iskoláját és a turnus időpontját kérjük feltüntetni.

Az elfogadóhely: Duna – Liget Üdülő (2028 Pilismarót Duna-part, Akácfa utca 3.)

Egy gyermek részvételi költségét csak egyféleképpen lehet rendezni.

Fontos, hogy mind a két fizetési mód esetén a befizetés/utalás megtörténtéről a bizonylatot kérem, szíveskedjenek részemre beküldeni.

Vargáné Rimaszombati Judit
táborszervezésért felelős pedagógus